Jak vybrat interiérovou elektro zásuvku do nábytku, stolu nebo do kuchyně?

1. VESTAVĚNÉ ELEKTRO ZÁSUVKY585-3-1_1

Jak vyřešit elektřinu v interiéru na místech jako kuchyň, pracovní stůl nebo i koupelna? Určitě čas od času každý ocení zásuvku, kterou může v případě nepoužívání zakrýt tak, aby nerušila vzhled pracovní plochy, ale naopak dodala nábytku luxusní design. Stále populárnější řešení je také mít společně se zásuvkou k dispozici USB nabíječku nebo jakékoliv jiné datové propojení jako je HDMI, datová zásuvka RJ45, USB a mnoho dalšího. Pro všechna tato řešení naleznete v naší nabídce nějaký konkrétní produkt. Jde o designové řešení zásuvek určené do interiéru, převážně jako součást nábytku. 

 

Pro pořádek se dají elektro zásuvky rozdělit do dvou skupin dle montáže a umístění v nábytku. V prvním článku se budeme zabývat zásuvkami pro vestavěnou montáž do nábytku.

 

První skupina, ta podstatně početnější, je určena k osazení do předem připraveného otvoru v nábytku. Je takzvaně zapuštěná, zabudovaná. Tento otvor může být kulatého nebo hranatého tvaru. Pokud chcete tyto zásuvky použít do kuchyně, můžete narazit na problém s umístěním nad šuplíky. Některé zásuvky vyžadují větší prostor pod pracovní deskou, ať už na kabeláž, tak i na samotné tělo zásuvky.

     

 29367-729367

 

Pokud však potřebujete, aby zásuvka zabírala co nejmenší prostor a dala se tak umístit v kuchyni i nad šuplíky, tak se nabízí řešení v podobě zásuvky TWIST německého výrobce elektro zásuvek Bachmann, která má vestavnou hloubku jen 40 mm. Tak stejně je na tom zásuvka VERSAHIT. Oba typy jsou v nabídce v odstínech nerez, bílá a odstínu moderní černé barvy - jedná se o nejčastější řešení zásuvek do kuchyně. 

 

V kancelářích, pracovnách, jednacích a podobných místnostech, kde jsou nároky na vybavení zásuvky jiné než v kuchyni, záleží na prostoru pro danou zásuvku a také na umístění stolu. Pokud se jedná o jednací stoly, nabízí se možnost řešení v podobě zásuvky CONI.

327-1

Jednou z hlavních výhod je kompaktní design, který umožňuje uzavření zásuvky i když jsou do zásuvky zapojené spotřebiče (notebook, projektor apod.).

Díky široké nabídce různých modulů (USB nabíječka, VGA, CINCH, DVI aj.) a také systému KEYSTONE (USB, HDMI, RJ45 a další) nabízí možnost konfigurace zásuvky “na míru” dle Vašich požadavků. Ze sortimentu VERSA se nabízí nejluxusnější varianta zásuvky VersaTURN ve velmi moderním designu a s elektro otáčením zásuvky. Barevná varianta černé sklo vypadá například v kombinaci s dubovou dýhou dokonale, ale ani na stole v UNI barvě se neztratí.

 

Potřebujete-li vybavit pracovní stůl, například menšího rozměru a zásuvka by neměla zabírat moc místa, tak umístění zásuvky TWIST vybavené například USB nabíječkou, která novinkou v tomto sortimentu, a zásuvkou 230V, splní základní požadavky pracovního stolu, jako může být nabití notebooku, tabletu a mobilního telefonu například. V případě jiného požadavku lze zvolit zásuvku TWIST OFFICE, kde je jeden volný slot pro konfiguraci.

 

Velmi hezky v interiéru působí také zásuvka PIX. 585-2

Výrobce Bachmann se u této zásuvky zaměřil na spojení minimalistického a kompaktního designu s maximální funkčností. Tuto nejmenší modulovou zásuvku můžete vybavit kompletní nabídkou modulů zmíněnou výše. Z hlediska barev dává zásuvka PIX díky barevných kroužkům šanci všem - může být černá, bílá nebo barevná, na výběr je celkem pět barevných kroužků.

 

Když se vrátíme do kuchyně, tak jsou zde velmi oblíbené i výsuvné sloupky. Nabízíme řešení produktem ELEVATOR, který díky pouzdra lze umístit i do horních skříněk v kuchyni, nebo produktem VersaPULL. Zásuvka ELEVATOR OFFICE lze opět osadit jakýmkoliv modulem.