Při registraci 5% sleva ✓ Doprava zdarma od 2000,- Kč ✓ Doprava do 2000,- již od 69,- Kč ✓ Obraťte se na nás - Rádi Vám s čímkoliv poradíme ✓

Doprava a platba

Zboží doručujeme v rámci České a Slovenské republiky.

Jak obdržíte Vámi objednané zboží? Máte několik možností:

 

1. Osobní odběr - zboží si vyzvednete sami

  • Zboží si můžete vyzvednout kdykoliv po předchozí telefonické domluvě ( 735 173 844 ) na výdejním místě: Dlouhá Třída 912/24B, Havířov (mezi tabákem Grizzly a barem Čarodějky) jsme zde dost často, ale je lepší se dohodnout dopředu.
  • Můžete platit HOTOVĚ nebo PLATEBNÍ KARTOU...

 

2. Kurýrní služby - zboží si necháte přivést k Vám na zvolené místo

zvolíte si jednu, z námi nabízených přepravních služeb:

Ceník dopravy www.LooMAH.cz

Cen%C3%ADk%20dopravy%20LOOMAH.cz

  •  PPL - doručení následující den od pondělí do soboty, ve vybraných lokalitách večerní doručení od pondělí do pátku. Ceník dopravy viz. výše. Dobírku můžete zaplatit i kartou řidiči při doručení. V den doručení Vám dojde SMS, 2 hodiny předem. PPL také nabízí službu sobotního doručení. V tomto případě napište prosím do poznámky k objednávce, že požadujete sobotní doručení. V případě, že si zvolíte doručení v sobotu ujistěte se, že bude na zvolené adrese někdo k zastižení, v opačném případě se zásilka odesílá ihned zpět a nelze zvolit jiné datum dodání.

 

  • PPL Parcel shop - pokud se nechcete časově vázat na jedno místo kvůli doručení zásilky a zároveň chcete ušetřit za dopravu, tak pokud máte ve své blízkosti  výdejní místo PPL Parcel shop, zvolte tento typ dopravy. Jen si prosím dejte pozor, v případě dobírky, zda lze ve výdejním místě platit platební kartou. Svůj balík si můžete vyzvednout nejpozději do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu.

 

  • DPD Private - doručení následující den po odeslání, díky webové aplikace DPD Kurýr můžete sledovat polohu kurýra se zásilkou. Můžete přesměrovat zásilku na jinou adresu, změnit doručení, zásilku si nechat doručit na výdejní místo DPD Pickup. To vše s informacemi ve webovém rozhraní aplikace nebo ve Vašem mobilním telefonu. Ceník dopravy viz. výše. Dobírku můžete zaplatit i kartou řidiči při doručení. 

 

  • TOPTRANS - přepravce využíváme k doručení hlavně křehkého zboží (dřezy, nábytek, odpadkové koše).

 

Pokud si nejste jisti jakého dopravce zvolit pro svou objednávku? Ozvěte se nám na číslo 735 173 844 poradíme Vám podle našich aktuálních zkušeností a situace....

Jak můžete za zboží zaplatit? 

Zvolíte-li Osobní odběr....

1. hotově při převzetí

2. platební kartou při převzetí

3. platební kartou on-line ( používáme platební bránu GoPay )

4. bankovním převodem on-line ( GoPay ) nebo klasicky po zaslání údajů k platbě

všechny způsoby jsou zdarma.

Zvolíte-li doručení Přepravní službou....

1. dobírkou - zde Vám k objednávkám účtujeme 39,- Kč

2. platební kartou on-line ( používáme platební bránu GoPay ) - zdarma

3. bankovním převodem on-line ( GoPay ) - zdarma nebo

4. bankovním převodem po zaslání údajů k platbě - zdarma

Veškeré on-line platby jsou uskutečněny přes zabezpečenou platební bránu GoPay.