Doprava a platba

Zboží doručujeme v rámci České a Slovenské republiky.

Jak obdržíte Vámi objednané zboží? Máte několik možností:

 

1. Osobní odběr - zboží si vyzvednete sami

  • Zboží si můžete vyzvednout na našem výdejním místě: Michníkova 110/2, Havířov Životice. Vždy, prosím počkejte až Vás budeme kontaktovat, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Standardně je doba pro výdej od 8:30 - 15:00. V případě potřeby nás kontaktujte a můžeme se domluvit na individuálním předání.
  • Můžete platit HOTOVĚ nebo PLATEBNÍ KARTOU.

 

2. Kurýrní služby - zboží si necháte přivést k Vám na zvolené místo

zvolíte si jednu, z námi nabízených přepravních služeb:

Ceník dopravy LooMAH - obrázek

 

  • PPL - Do České republiky je doručení následující den od pondělí do pátku. V případě Slovenska je obvykle doba dodání 48 hodin. Ceník dopravy najdete v tabulce výše. Při platbě dobírkou lze platit i platební kartou u řidiče. V den doručení Vám dojde SMS s kontaktem na řidiče a PINem pro převzetí zásilky. 

 

  • PPL Parcel shop - pokud se nechcete časově vázat na jedno místo kvůli doručení zásilky a zároveň chcete ušetřit za dopravu, tak pokud máte ve své blízkosti  výdejní místo PPL Parcel shop, zvolte tento typ dopravy. Jen si prosím dejte pozor, v případě dobírky, zda lze ve výdejním místě platit platební kartou. Svůj balík si můžete vyzvednout nejpozději do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu.

 

  • GLS - doručení následující den od pondělí do pátku. Ceník dopravy naleznete v tabulce výše. Dobírku můžete zaplatit i kartou řidiči při doručení. Jedná se také o nejrychlejší možnost doručení balíčku na Slovensko. Ve většině případů je doručení na Slovensko následující den od odeslání.

 

  • Atypická doprava - u některých produktů je možnost přepravy pouze atypickou dopravou. Jedná se především o nadrozměrné položky (např. matrace, položky v délce 2 a více metrů apod.). V tomto případě Vás budeme kontaktovat jaká přeprava se bude pro Vaši objednávku nejvíce hodit. Většinou zde využíváme jednu z těchto možností: vlastní přeprava, Top Trans nebo PPL sprint. Může zde také dojít k menšímu posunutí termínu dodání, vše doladíme telefonicky.

Jak můžete za zboží zaplatit? 

Zvolíte-li Osobní odběr....

1. hotově nebo platební kartou při převzetí

2. platební kartou on-line ( používáme platební bránu GoPay )

3. bankovním převodem on-line ( GoPay )

4. bankovním převodem po zaslání údajů k platbě

všechny způsoby jsou zdarma.

 

Zvolíte-li doručení Přepravní službou....

1. dobírkou - zde Vám k objednávkám účtujeme 39,- Kč

2. platební kartou on-line ( používáme platební bránu GoPay ) - zdarma

3. bankovním převodem on-line ( GoPay ) - zdarma

4. bankovním převodem po zaslání údajů k platbě - zdarma

Veškeré on-line platby jsou uskutečněny přes zabezpečenou platební bránu GoPay.