Vestavný rámeček Bachmann TOP FRAME dlouhý šedý asymetrický 925.501

ZDARMAZDARMA
108 1 vestavny ramecek bachmann top frame dlouhy sedy asymetricky 925 501
14 732 Kč / ks 12 175 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - týden
 • Elegantní řešení napájecích a datových zdrojů v konferenčních sálech
 • Kvalitní zpracování od německého výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vestavný rámeček Bachmann TOP FRAME dlouhý šedá RAL 9006 - asymetrický 925.501 

designové řešení napájecích zdrojů a datových rozvodů vhodné zejména pro konferenční sály. TOP FRAME se otevírá a zavírá bezhlučně pouhým stisknutím jedním prstem. Vybavení rámečku lze dodatečně měnit a přizpůsobovat potřebám uživatele. Zásuvková jednotka se zacvakává bez použití nářadí. 

Umístění zásuvek je asymetrické orientované ke kraji rámečku. Symetrické řešení v nabídce.

Pro kompletaci zásuvky je potřeba si vybrat zásuvkovou jednotku dle požadavku viz související zboží a popřípadě moduly pro různou konektivitu (HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, VGA a mnoho dalších). Poslední kus do skládačka je napájecí kabel v délce, která Vám bude vyhovovat.

Pokud potřebuje pomoci s konfigurací zásuvek Bachmann, doporučujeme si přečíst tento článek. V případě, že si nebudete jistí, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme jak s výběrem a kompletaci správné zásuvky, tak s její konfiguraci.

Jaké jsou hlavní přednosti?

 • design, začleněním do povrchu stolu
 • bezhlučné a jednoduché otevírání - stisknutím prstu
 • možnost dodatečné montáže do stolu
 • povrch lze dýhovat
 • široký sortiment ke konfiguraci
 • jednoduchá výměna - bez nářadí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné rámečky
Záruka: 2 roky
Způsob montáže el. zásuvky: Vestavná
Systém zásuvek: TOP FRAME
Způsob otevírání el. zásuvky: Vyklopením
Barevný odstín el. zásuvky: Hliník (šedá)
Výrobce: BACHMANN
Vnější rozměr el. zásuvky: 523 x 162 mm
Montážní otvor el. zásuvky: 513 x 145 mm
Vestavná hloubka el. zásuvky: 98 mm
Způsob otevírání el. zásuvky: stisknutím víka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bachmann

Kompletní sortiment v naší nabídce je hlavně proto že, Firma Bachmann jde cestou kvality, vznikla v roce 1947, její sídlo je ve Stuttgartu. V současné době zde pracuje cca 800 lidí. Skupina Bachmann se snaží dát zákazníkovi produkty s přidanou hodnotou ať už cestou designu, inovací a hlavně vysokou funkčností. 

V jakém segmentu můžete produkty Bachmann použít? V nabídce jsou tři základní:

 • Nábytkové elektro zásuvky do kuchyně - mezi nejprodávanější produkty patří Bachmann Twist, zásuvka pyšnící se oceněním Red Dot Design za nezaměnitelný vzhled, elegantní a naprosto nenápadný zároveň. Vysouvací zásuvka Bachmann Elevator, uspokojí každého kdo hledá produkt menších rozměrů s vysokou přidanou hodnotou z hlediska funkčnosti a naposledy Bachmann Casia, taková klasika v exkluzivním nerezovém vzhledu a velkou možností využití.
 • Nábytkové elektro zásuvky do pracovního stolu - zde jde hlavně o velkou variabilitu vybavení jednotlivých zásuvek, nedávno novinkou v segmentu dnes již naprosto běžně používané zásuvky s USB nabíječkou. Mezi TOP produkty patří zásuvka Bachmann DESK, určená k instalaci na stolovou desku a zásuvka Bachmann Twist Office v barvě matného chromu, černé bílé nebo nerezové barvě v různých kombinacích vybavení zásuvky.
 • Elektro zásuvky ke konfiguraci - zde si můžete přizpůsobit zásuvkovou jednotku dle Vaší potřeby za pomocí uživatelských modulů jako jsou HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, USB nabíječka, VGA, DVI-I, Jack a mnoho dalších. Doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám pomůže si správně nakonfigurovat zásuvku dle Vašich požadavků.

Mimo tato dvě zařazení však výrobce Bachmann nabízí mnoho dalších řešení mezi novinky patří stále více oblíbená zásuvka Bachmann PIX, výrobce u této elektro zásuvky myslel na vše - design, maximálně variabilní moderní černá a bílá nebo malinko extravagantnější barevné kombinace kroužku zásuvky, funkčnost - zásuvka může být vybavena jen slotem na 230 voltů, nebo moderním konektorem jako HDMI, USB a dalšími díky uživatelskému modulu. Na nábytku vypadá dokonale a dotváří design na jakémkoliv kusu nábytku, kde je potřeba rozvod dat nebo elektrické energie.

Výrobce Bachmann vyrábí spousty dalších dokonalých, designových zásuvek do nábytku, jejich kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.