Elektro zásuvka Bachmann Desk 1 3x 230V 339.0505

2 150 Kč / ks 1 777 Kč bez DPH
Skladem
 • Varianta 3x 230V.
 • Jednoduchá montáž na hranu stolu.
 • Zásuvka primárně určena pro kanceláře a pracovny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektro zásuvka Bachmann Desk 1 - 3x 230V 339.0505

od německého výrobce.

V jednoduchosti je krása, právě tímto heslem se vyznačuje zásuvka DESK 1. Za pomocí systému zásuvek DESK1 a případně zásuvkových jednotek STEP si můžete vaše pracoviště nakonfigurovat dle Vašich představ a potřeb.

Tato zásuvková jednotka je vybavena 3x 230V.

DESK 1 se montuje pomocí úhelníků (viz související produkty), vruty společně s mosaznými vložkami nebo nalepovací adaptéry (viz související produkty) a zásuvku DESK1 umístit kamkoliv na stůl dle vaší potřeby.

Tato zásuvka je primárně určena pro kanceláře, domáci pracovny, škol nebo do školicích místností. Tělo zásuvky (profil) je vyrobeno z eloxovaného hliníku.

Ze zadní strany zásuvky DESK1 jsou konektory GST18i3 a to jak samec (konektor) pro připojení další zásuvky DESK 1 nebo zásuvkové jednotky STEP, tak samice (vidlice) pro připojení DESK 1 do síťové el. zásuvky.

Propojovací kabely a vidlici do zásuvky je potřeba zakoupit zvlášť, k dispozici jsou v různých délkách a naleznete je v souvisejících produktech.

Jaké jsou hlavní přednosti?

 • Systémem zásuvek DESK 1 a STEP lze vyřešit všechny možnosti dle Vašich představ a potřeb
 • lze mezi sebou propojovat více jednotek pomocí konektorů GST18
 • velmi jednoduchá montáž pomocí úhelníku na hranu stolu
 • lze dodatečně domontovat na jakýkoliv stůl do toušťky 50 mm
 • vybavení zásuvky: 3x 230V

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro zásuvky do stolu
Záruka: 2 roky
Způsob montáže el. zásuvky: Naložená na desku
Vybavení el. zásuvky: 230V
Systém zásuvek: DESK1
Typologie el. zásuvky: Zásuvky s 230V
Způsob otevírání el. zásuvky: Volně přístupná
Barevný odstín el. zásuvky: Hliník (šedá)
Výrobce: BACHMANN
Vnější rozměr el. zásuvky: 322 x 73 x 88 mm
Počet 230V jednotek: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bachmann

Kompletní sortiment v naší nabídce je hlavně proto že, Firma Bachmann jde cestou kvality, vznikla v roce 1947, její sídlo je ve Stuttgartu. V současné době zde pracuje cca 800 lidí. Skupina Bachmann se snaží dát zákazníkovi produkty s přidanou hodnotou ať už cestou designu, inovací a hlavně vysokou funkčností. 

V jakém segmentu můžete produkty Bachmann použít? V nabídce jsou tři základní:

 • Nábytkové elektro zásuvky do kuchyně - mezi nejprodávanější produkty patří Bachmann Twist, zásuvka pyšnící se oceněním Red Dot Design za nezaměnitelný vzhled, elegantní a naprosto nenápadný zároveň. Vysouvací zásuvka Bachmann Elevator, uspokojí každého kdo hledá produkt menších rozměrů s vysokou přidanou hodnotou z hlediska funkčnosti a naposledy Bachmann Casia, taková klasika v exkluzivním nerezovém vzhledu a velkou možností využití.
 • Nábytkové elektro zásuvky do pracovního stolu - zde jde hlavně o velkou variabilitu vybavení jednotlivých zásuvek, nedávno novinkou v segmentu dnes již naprosto běžně používané zásuvky s USB nabíječkou. Mezi TOP produkty patří zásuvka Bachmann DESK, určená k instalaci na stolovou desku a zásuvka Bachmann Twist Office v barvě matného chromu, černé bílé nebo nerezové barvě v různých kombinacích vybavení zásuvky.
 • Elektro zásuvky ke konfiguraci - zde si můžete přizpůsobit zásuvkovou jednotku dle Vaší potřeby za pomocí uživatelských modulů jako jsou HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, USB nabíječka, VGA, DVI-I, Jack a mnoho dalších. Doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám pomůže si správně nakonfigurovat zásuvku dle Vašich požadavků.

Mimo tato dvě zařazení však výrobce Bachmann nabízí mnoho dalších řešení mezi novinky patří stále více oblíbená zásuvka Bachmann PIX, výrobce u této elektro zásuvky myslel na vše - design, maximálně variabilní moderní černá a bílá nebo malinko extravagantnější barevné kombinace kroužku zásuvky, funkčnost - zásuvka může být vybavena jen slotem na 230 voltů, nebo moderním konektorem jako HDMI, USB a dalšími díky uživatelskému modulu. Na nábytku vypadá dokonale a dotváří design na jakémkoliv kusu nábytku, kde je potřeba rozvod dat nebo elektrické energie.

Výrobce Bachmann vyrábí spousty dalších dokonalých, designových zásuvek do nábytku, jejich kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.