Sinks BOX 740 DUO FI 1,0mm
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Blanco CULINA-S Mini II PVD steel, sprcha s přepínáním, senzor
S ověření dostupnosti
20 157 Kč bez DPH
24 390 Kč
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco TRIMA saténově zlatá 526695
S ověření dostupnosti
6 545,50 Kč bez DPH
7 920 Kč
Blanco CATRIS-S Flexo satin dark steel s černou sprchovou hadicí HD
S ověření dostupnosti
8 843,10 Kč bez DPH
10 700,10 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| EAN: | 8596142036646 |
| ? Tvar, typ dřezu: | Dvoudřez |
| Materiál Dřezu: | Nerez |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž pod, na nebo do roviny s pracovní deskou |
| Konstrukční typ: | Dvoudřezy |
| Spodní skříňka: | 800 mm |
| Vnější rozměry: | 740 x 440 mm |
| Rozměry vany: | 340 x 400 mm (2x) |
| Hloubka dřezu: | 200 mm |
| Výpust: | 3 ½“ FI |
| Typ montáže: | Spodní, Přesahový, Integrovaný |
| Povrch: | Kartáčovaný |
| Tloušťka materiálu: | 1,0 mm |
| Modelová řada: | Sinks RODI |
Blanco AXIA III 45 S InFino silgranit šedá vulkán dřez vpravo s excentrem přísluš. sklo
S ověření dostupnosti
11 148,80 Kč bez DPH
13 490,10 Kč
Blanco ELON XL 8 S Silgranit bílá soft oboustranné provedení přísluš. ano
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco DELTA II InFino Silgranit černá s excentrem přísluš. ano
S ověření dostupnosti
14 124,80 Kč bez DPH
17 091 Kč
Blanco AXIA II 5 S Silgranit perlově šedá dřez vpravo s excentrem přísluš. ano
S ověření dostupnosti
11 431,50 Kč bez DPH
13 832,10 Kč
Blanco SUBLINE 500 U InFino Silgranit bílá soft
S ověření dostupnosti
6 984,30 Kč bez DPH
8 451 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit bílá bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco NAYA 45 InFino Silgranit šedá vulkán
S ověření dostupnosti
5 199,20 Kč bez DPH
6 291 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit tartufo bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco SUBLINE 400 U InFino Silgranit bílá soft bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
5 496 Kč bez DPH
6 650,10 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit antracit dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco AXIA III 5 S-F InFino silgranit bílá soft dřez vpravo s excentrem s dř. deskou
S ověření dostupnosti
17 256,90 Kč bez DPH
20 880,90 Kč
Blanco ELON XL 6 S InFino Silgranit šedá vulkán obous. s exc. + přísluš
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco ETAGON 6 InFino Silgranit černá bez odtokové armatury + pojezdy
S ověření dostupnosti
9 215,70 Kč bez DPH
11 151 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
