Sinks AMANDA 990 NANO Nanoblack
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Blanco CULINA-S Mini II PVD černá matná, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
8 471,90 Kč bez DPH
10 251 Kč
Blanco KANO-S silgranit bílá soft/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Blanco CULINA-S Mini II PVD steel, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
8 174,40 Kč bez DPH
9 891 Kč
Blanco CATRIS-S Flexo satin dark steel s černou sprchovou hadicí HD
S ověření dostupnosti
8 843,10 Kč bez DPH
10 700,10 Kč
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco TRIMA saténově zlatá 526695
S ověření dostupnosti
6 545,50 Kč bez DPH
7 920 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| EAN: | 8596142037438 |
| Materiál Dřezu: | Granit |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž shora (na desku), Spodní montáž (pod desku) |
| ? Barevný odstín dřezu: | Černý |
| Barevné označení dřezu dle výrobce: | Nanoblack |
| Tvar/typ dřezu: | Dřez s odkapem |
| Konstrukční typ: | Dřezy s odkapem |
| Spodní skříňka: | 600 mm |
| Vnější rozměry: | 990 x 500 mm |
| Rozměry vany: | 460 x 430 mm |
| Hloubka dřezu: | 210 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Orientace: | Otočný |
| Typ montáže: | Spodní, Horní |
| Odstín: | černé/šedé |
| Barva: | N6 - nanoblack |
| Modelová řada: | Sinks TELMA |
Blanco ELON XL 8 S InFino Silgranit šedá vulkán oboustr. bez exc. + přísluš.
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco SONA 45 S Silgranit šedá vulkán oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
5 571,10 Kč bez DPH
6 741 Kč
Blanco DALAGO 6 Silgranit bílá soft s excentrem
S ověření dostupnosti
6 062,70 Kč bez DPH
7 335,90 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit černá dřez vlevo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit černá bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco AXIA III 45 S InFino silgranit šedá vulkán dřez vpravo s excentrem přísluš. sklo
S ověření dostupnosti
11 148,80 Kč bez DPH
13 490,10 Kč
Blanco ZIA 6 S Silgranit bílá soft oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
7 430,60 Kč bez DPH
8 991 Kč
Blanco AXIA III 6 S-F silgranit bílá soft dřez vlevo s ex, skl. deska, nerez miska
S ověření dostupnosti
17 701,70 Kč bez DPH
21 419,10 Kč
Blanco AXIA III 6 S-F InFino Silgranit černá sklen.kráj.deska dřez vpravo s exc.
S ověření dostupnosti
17 701,70 Kč bez DPH
21 419,10 Kč
Blanco NAYA 45 InFino Silgranit šedá vulkán
S ověření dostupnosti
5 199,20 Kč bez DPH
6 291 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
