Sinks BOX 570.1 FI 1,0mm
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco MIDA černá matná 526649
S ověření dostupnosti
3 116,50 Kč bez DPH
3 771 Kč
Blanco LANORA-F Nerez masiv kartáčovaný, před okno, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 876 Kč bez DPH
7 110 Kč
Blanco CULINA-S II PVD steel, sprcha s přepínáním a senzorem
S ověření dostupnosti
20 752,10 Kč bez DPH
25 110 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| EAN: | 8596142036622 |
| ? Tvar, typ dřezu: | Dřez s vaničkou |
| Materiál Dřezu: | Nerez |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž pod, na nebo do roviny s pracovní deskou |
| Konstrukční typ: | Dřezy s vaničkou |
| Spodní skříňka: | 600 mm |
| Vnější rozměry: | 570 x 440 mm |
| Rozměry vany: | 340 x 400/170 x 400 mm |
| Hloubka dřezu: | 200/170 mm |
| Výpust: | 3 ½“ FI |
| Typ montáže: | Spodní, Přesahový, Integrovaný |
| Povrch: | Kartáčovaný |
| Tloušťka materiálu: | 1,0 mm |
| Modelová řada: | Sinks RODI |
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit tartufo bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit šedá vulkán bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco ZIA 8 S Silgranit šedá vulkán oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
7 801,70 Kč bez DPH
9 440,10 Kč
Blanco Rotan 500 U Silgranit bílá soft, bez táhla
S ověření dostupnosti
5 943 Kč bez DPH
7 191 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit šedá vulkán dřez vlevo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit tartufo dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco ETAGON 500 U InFino Silgranit šedá vulkán bez táhla s pojezdy
S ověření dostupnosti
9 215,70 Kč bez DPH
11 151 Kč
Blanco ELON XL 8 S InFino Silgranit šedá vulkán oboustr. bez exc. + přísluš.
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco AXIA III 6 S-F silgranit šedá vulkán dřez vpravo s ex, skl. deska, nerez miska
S ověření dostupnosti
17 701,70 Kč bez DPH
21 419,10 Kč
Blanco SUBLINE 400 U InFino Silgranit kávová bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
5 496 Kč bez DPH
6 650,10 Kč
Blanco ZIA XL 6 S Silgranit černá oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
6 582,60 Kč bez DPH
7 965 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
