Sinks AMANDA 860 Pureblack
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Blanco ALTA-S-F II chrom, výsuvná sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
7 801,70 Kč bez DPH
9 440,10 Kč
Blanco KANO-S silgranit černá/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco TRIMA saténově zlatá 526695
S ověření dostupnosti
6 545,50 Kč bez DPH
7 920 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| EAN: | 8596142037155 |
| Materiál Dřezu: | Granit |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž shora (na desku), Spodní montáž (pod desku) |
| ? Barevný odstín dřezu: | Černý |
| Barevné označení dřezu dle výrobce: | Pureblack |
| Tvar/typ dřezu: | Dřez s odkapem |
| Konstrukční typ: | Dřezy s odkapem |
| Spodní skříňka: | 500 mm |
| Vnější rozměry: | 860 x 500 mm |
| Rozměry vany: | 390 x 430 mm |
| Hloubka dřezu: | 210 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Orientace: | Otočný |
| Typ montáže: | Spodní, Horní |
| Povrch: | Granit |
| Odstín: | šedé/černé |
| Barva: | 26 - pureblack |
| Modelová řada: | Sinks TELMA |
Granitový dřez Sinks AMANDA 860 Metalblack
S ověření dostupnosti
6 610,70 Kč bez DPH
7 999 Kč
Blanco SONA XL 6 S Silgranit šedá vulkán oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
7 578,60 Kč bez DPH
9 170,10 Kč
Blanco ELON XL 6 S InFino Silgranit bílá soft obous. bez exc. + přísluš
S ověření dostupnosti
7 430,60 Kč bez DPH
8 991 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit bílá soft dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco SUBLINE 400 U InFino Silgranit šedá skála bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
5 496 Kč bez DPH
6 650,10 Kč
Blanco SUBLINE 400 U InFino Silgranit šedá vulkán bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
5 496 Kč bez DPH
6 650,10 Kč
Blanco NAYA 45 InFino Silgranit šedá vulkán
S ověření dostupnosti
5 199,20 Kč bez DPH
6 291 Kč
Blanco AXIA III 5 S-F InFino silgranit bílá soft dřez vpravo s excentrem s dř. deskou
S ověření dostupnosti
17 256,90 Kč bez DPH
20 880,90 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit černá dřez vlevo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit šedá vulkán bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco ELON 45 S InFino Silgranit bílá soft obous. bez exc. + přísluš.
S ověření dostupnosti
7 356,90 Kč bez DPH
8 901,90 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
