Sinks AMANDA 650 NANO Nanotruffle
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco TRIMA saténově zlatá 526695
S ověření dostupnosti
6 545,50 Kč bez DPH
7 920 Kč
Blanco KANO-S silgranit bílá/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Blanco CULINA-S II satin platinum, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
14 347,90 Kč bez DPH
17 361 Kč
Blanco CULINA-S Mini II PVD černá matná, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
8 471,90 Kč bez DPH
10 251 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| EAN: | 8596142037490 |
| Materiál Dřezu: | Granit |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž shora (na desku), Spodní montáž (pod desku) |
| ? Barevný odstín dřezu: | Béžový/hnědý |
| Barevné označení dřezu dle výrobce: | Nanotruffle |
| Tvar/typ dřezu: | Dřez s odkapem |
| Konstrukční typ: | Dřezy s krátkým odkapem |
| Spodní skříňka: | 500 mm |
| Vnější rozměry: | 650 x 500 mm |
| Rozměry vany: | 380 x 430 mm |
| Hloubka dřezu: | 200 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Orientace: | Otočný |
| Typ montáže: | Spodní, Horní |
| Odstín: | šedé/černé |
| Barva: | N3 - nanotruffle |
| Modelová řada: | Sinks TELMA |
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit tartufo bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco ELON XL 6 S InFino Silgranit černá obous. s exc. + přísluš
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco ZIA XL 6 S Silgranit bílá soft oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
6 582,60 Kč bez DPH
7 965 Kč
Blanco Rotan 500 U Silgranit bílá soft, bez táhla
S ověření dostupnosti
5 943 Kč bez DPH
7 191 Kč
Blanco NAYA 45 InFino Silgranit šedá vulkán
S ověření dostupnosti
5 199,20 Kč bez DPH
6 291 Kč
Blanco AXIA III 5 S-F InFino silgranit šedá vulkán dřez vpravo s excentrem s dř. deskou
S ověření dostupnosti
17 256,90 Kč bez DPH
20 880,90 Kč
Blanco ETAGON 8 InFino Silgranit bílá soft bez excentru+pojezdy
S ověření dostupnosti
10 777,70 Kč bez DPH
13 041 Kč
Blanco AXIA III 6 S-F silgranit bílá soft dřez vlevo s ex, skl. deska, nerez miska
S ověření dostupnosti
17 701,70 Kč bez DPH
21 419,10 Kč
Blanco SUBLINE 500 U InFino Silgranit bílá soft
S ověření dostupnosti
6 984,30 Kč bez DPH
8 451 Kč
Blanco METRA 8 S Silgranit černá oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
10 190,10 Kč bez DPH
12 330 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit šedá skála dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
