Elektro zásuvka Bachmann Twist OFFICE 1x USB 1x RJ45 1x 230V matný chrom

ZDARMAZDARMA
Elektro zásuvka Bachmann Twist OFFICE 1x USB 1x RJ45 1x 230V matný chrom
4 341 Kč / ks 3 588 Kč bez DPH
Objednáváme
 • Ušetřete si čas s montáži a výběrem a nakupte již nakonfigurovanou zásuvku TWIST OFFICE
 • Designové řešení elektrických zásuvek v interiéru - vítěz mnoha designových ocenění.
 • Kvalitní zpracování od německého výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektro zásuvka Bachmann Twist OFFICE 1x USB 1x RJ45 a 1x 230V matný chrom

Ulehčete si práci a ušetřete čas s výběrem modulů pro konfiguraci a nakupte již připravenou zásuvku TWIST OFFICE. Jediné co si musíte dokoupit je přívodní napájecí kabel o délce jakou zrovna potřebujete.

Zásuvka je nakonfigurovaná pro připojení jakéhokoliv zařízení pomocí USB 3.0 a také pro přesunutí datové zásuvky co nejblíže k vám pomocí stíněné spojky CaT6a s konektory RJ45.

Designový vzhled a kompaktní rozměry se hodí do všech typů místností, díky své konfiguraci však především pro kanceláře. Skvěle zapadne do moderního interiéru. Zásuvka je prostorově úsporná při instalaci do pracovní desky stolu. Po stlačení středu a otočení krytu dojde k odkrytí jedné zásuvky a uživatelských modulů, naopak při nepoužívání zásuvek je jednoduše zakryjete a tím pádem neruší design pracovní plochy. Doporučujeme se také podívat na níže přiložené video montáže a způsobu otevírání. 

Ze zásuvky je vyveden 20 cm dlouhý kabel s konektorem GST18. Vidlici do zásuvky je potřeba zakoupit zvlášť, k dispozici jsou v různých délkách od 1,5m do 10m a naleznete je v souvisejících produktech. Také je potřeba použít připojovací kabely USB a datový kabel s konektorem RJ45, které nejsou součásti balení.

Díky své povrchové úpravě matný chrom lze dobře kombinovat i s elektro zásuvkou TWIST 2x 230V nebo TWIST s USB nabíječkou ve stejné povrchové úpravě.

Jaké jsou hlavní přednosti?

 • z hlediska designu produkt oceněn: Red Dot Design, German Desing Award a další
 • velmi malá instalační hloubka (40 mm), můžete umístit nad zásuvku do pracovní desky v kuchyni
 • prostorově velmi úsporná zásuvka (HxØ: 42,5 × 115 mm)
 • jednoduchá a rychlá instalace (také vhodná pro dodatečnou montáž)
 • vybaveno 1x USB 3.0 (917.120), 1x spojka CaT6a stíněná RJ45 (940.083) a 1x zásuvkou 230V (931.003)

 

Montáž elektrické zásuvky Bachmann TWIST s CZ titulky:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro zásuvky do stolu
Záruka: 2 roky
Způsob montáže el. zásuvky: Vestavná
Povrchová úprava el. zásuvky: Matný chrom
Vybavení el. zásuvky: 230V, USB, Datová spojka RJ45
Systém zásuvek: TWIST OFFICE
Způsob otevírání el. zásuvky: Posunutím krytu
? Vnější rozměr el. zásuvky: 115 mm
? Montážní otvor el. zásuvky: 105 mm
Vestavná hloubka el. zásuvky: 40 mm
Způsob otevírání el. zásuvky: otočením krytu
Počet 230V jednotek: 1
Počet USB konektorů: 1
Počet RJ45 konektorů: 1

Montáž elektrické zásuvky Bachmann TWIST | LooMAH.cz (CZ titulky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bachmann

Kompletní sortiment v naší nabídce je hlavně proto že, Firma Bachmann jde cestou kvality, vznikla v roce 1947, její sídlo je ve Stuttgartu. V současné době zde pracuje cca 800 lidí. Skupina Bachmann se snaží dát zákazníkovi produkty s přidanou hodnotou ať už cestou designu, inovací a hlavně vysokou funkčností. 

V jakém segmentu můžete produkty Bachmann použít? V nabídce jsou tři základní:

 • Nábytkové elektro zásuvky do kuchyně - mezi nejprodávanější produkty patří Bachmann Twist, zásuvka pyšnící se oceněním Red Dot Design za nezaměnitelný vzhled, elegantní a naprosto nenápadný zároveň. Vysouvací zásuvka Bachmann Elevator, uspokojí každého kdo hledá produkt menších rozměrů s vysokou přidanou hodnotou z hlediska funkčnosti a naposledy Bachmann Casia, taková klasika v exkluzivním nerezovém vzhledu a velkou možností využití.
 • Nábytkové elektro zásuvky do pracovního stolu - zde jde hlavně o velkou variabilitu vybavení jednotlivých zásuvek, nedávno novinkou v segmentu dnes již naprosto běžně používané zásuvky s USB nabíječkou. Mezi TOP produkty patří zásuvka Bachmann DESK, určená k instalaci na stolovou desku a zásuvka Bachmann Twist Office v barvě matného chromu, černé bílé nebo nerezové barvě v různých kombinacích vybavení zásuvky.
 • Elektro zásuvky ke konfiguraci - zde si můžete přizpůsobit zásuvkovou jednotku dle Vaší potřeby za pomocí uživatelských modulů jako jsou HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, USB nabíječka, VGA, DVI-I, Jack a mnoho dalších. Doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám pomůže si správně nakonfigurovat zásuvku dle Vašich požadavků.

Mimo tato dvě zařazení však výrobce Bachmann nabízí mnoho dalších řešení mezi novinky patří stále více oblíbená zásuvka Bachmann PIX, výrobce u této elektro zásuvky myslel na vše - design, maximálně variabilní moderní černá a bílá nebo malinko extravagantnější barevné kombinace kroužku zásuvky, funkčnost - zásuvka může být vybavena jen slotem na 230 voltů, nebo moderním konektorem jako HDMI, USB a dalšími díky uživatelskému modulu. Na nábytku vypadá dokonale a dotváří design na jakémkoliv kusu nábytku, kde je potřeba rozvod dat nebo elektrické energie.

Výrobce Bachmann vyrábí spousty dalších dokonalých, designových zásuvek do nábytku, jejich kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.