Bachmann PIX uživatelský modul 926.010

429 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Skladem
  • Varianta zásuvky 1x uživatelský modul v barvě bílá, černá
  • Zásuvková jednotka vhodná do všech koutů interiéru
  • Kvalitní zpracování od německého výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachmann PIX 1x uživatelský modul bílá, černá 926.010

Jak designově a jednoduše vyřešit napájení, rozvod datových kabelů nebo napájení USB na stole, u pohovky nebo v kuchyni?

Zápustná elektro zásuvka Bachmann PIX je vhodná všude. Jednoduché provedení, které nic neskrývá. Opatřeno třemi plastovými kroužky v barvách bílá, černá nebo imitace odstínu nerezi. Pokud Vám nebudou odstíny stačit můžete vybírat z dalších pěti barev (najdete v souvisejících produktech). Malá vestavná hloubka (45 mm) usnadňuje výběr místa v nábytku. 

Uživatelský modul vhodný pro všechny typy modulů a keystone komponentů.

 K zásuvce PIX je možné dokoupit výkyvné kryty zvlášť viz související produkty, které umožní v případě nepoužívání zásuvku schovat.

Jaké jsou hlavní přednosti?

  • minimalistický design
  • vhodná k použití kdekoliv v interiéru
  • jednoduchá a rychlá instalace (také vhodná pro dodatečnou montáž)
  • široká možnost vybavení - kompatibilní s celým sortimentem modulů a Keystone vybavení

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné rámečky
Záruka: 2 roky
Způsob montáže el. zásuvky: Vestavná
Povrchová úprava el. zásuvky: Bílá, Černá
Vybavení el. zásuvky: slot pro uživatelský modul
Systém zásuvek: PIX
Výrobce: BACHMANN
Způsob otevírání el. zásuvky: Volně přístupná
Vnější rozměr el. zásuvky: 68 mm
Montážní otvor el. zásuvky: 56 mm
Vestavná hloubka el. zásuvky: 45 mm
Počet uživatelských modulů: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bachmann

Kompletní sortiment v naší nabídce je hlavně proto že, Firma Bachmann jde cestou kvality, vznikla v roce 1947, její sídlo je ve Stuttgartu. V současné době zde pracuje cca 800 lidí. Skupina Bachmann se snaží dát zákazníkovi produkty s přidanou hodnotou ať už cestou designu, inovací a hlavně vysokou funkčností. 

V jakém segmentu můžete produkty Bachmann použít? V nabídce jsou tři základní:

  • Nábytkové elektro zásuvky do kuchyně - mezi nejprodávanější produkty patří Bachmann Twist, zásuvka pyšnící se oceněním Red Dot Design za nezaměnitelný vzhled, elegantní a naprosto nenápadný zároveň. Vysouvací zásuvka Bachmann Elevator, uspokojí každého kdo hledá produkt menších rozměrů s vysokou přidanou hodnotou z hlediska funkčnosti a naposledy Bachmann Casia, taková klasika v exkluzivním nerezovém vzhledu a velkou možností využití.
  • Nábytkové elektro zásuvky do pracovního stolu - zde jde hlavně o velkou variabilitu vybavení jednotlivých zásuvek, nedávno novinkou v segmentu dnes již naprosto běžně používané zásuvky s USB nabíječkou. Mezi TOP produkty patří zásuvka Bachmann DESK, určená k instalaci na stolovou desku a zásuvka Bachmann Twist Office v barvě matného chromu, černé bílé nebo nerezové barvě v různých kombinacích vybavení zásuvky.
  • Elektro zásuvky ke konfiguraci - zde si můžete přizpůsobit zásuvkovou jednotku dle Vaší potřeby za pomocí uživatelských modulů jako jsou HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, USB nabíječka, VGA, DVI-I, Jack a mnoho dalších. Doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám pomůže si správně nakonfigurovat zásuvku dle Vašich požadavků.

Mimo tato dvě zařazení však výrobce Bachmann nabízí mnoho dalších řešení mezi novinky patří stále více oblíbená zásuvka Bachmann PIX, výrobce u této elektro zásuvky myslel na vše - design, maximálně variabilní moderní černá a bílá nebo malinko extravagantnější barevné kombinace kroužku zásuvky, funkčnost - zásuvka může být vybavena jen slotem na 230 voltů, nebo moderním konektorem jako HDMI, USB a dalšími díky uživatelskému modulu. Na nábytku vypadá dokonale a dotváří design na jakémkoliv kusu nábytku, kde je potřeba rozvod dat nebo elektrické energie.

Výrobce Bachmann vyrábí spousty dalších dokonalých, designových zásuvek do nábytku, jejich kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.