Elektro zásuvka Bachmann DUE 1x 230V a 1x uživ. modul 929.032

1 910 Kč / ks 1 579 Kč bez DPH
Skladem
 • Zásuvka DUE s možností konfigurace pomocí uživatelských modulů
 • Elegantní zásuvka, kterou můžete jednoduše při nepoužívání zakrýt.
 • Hodí se do všech typů místností.
 • Všechny námi nabízené zásuvky jsou určeny pro Českou republiku se zemnicím kolíkem a obrázky mohou být ilustrační.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektro zásuvka Bachmann DUE 1x 230V a 1x uživ. modul 929.032

Elegantní zápustná zásuvka, která skvěle zapadne do všech typů místností i nábytku a to díky jednoduše vyměnitelných krytů v různých barevných provedeních (viz související produkty).

Zásuvku si můžete přizpůsobit dle vašich požadavků pomocí uživatelských modulů (např. USB, HDMI, datová zásuvka RJ45 a mnoho dalších).

Při nepoužívání lze jednoduše posunutím krytek zakrýt. Zásuvka poté neruší design nábytku. Díky velmi malé instalační hloubce (45 mm) lze zásuvku namontovat i do nábytku nad šuplíky nebo do sádrokartonových zdí.

Zásuvka je ukončena 0,2m kabelem s konektorem GST18. V případě potřeby je potřeba zakoupit napájecí kabel v požadované délce zvlášť viz související položky.

Součástí balení je také šablona pro montážní otvor. Krytky nejsou součástí balení a je potřeba zakoupit je zvlášť dle vaši preverence barevného provedení.

Jaké jsou hlavní přednosti?

 • zásuvka lze přizpůsobit díky vyměnitelným krytkám ve více barevných provedení
 • velmi malá instalační hloubka (45 mm), můžete umístit nad šuplíky v nábytku
 • zavřená zásuvka je prostorově velmi úsporná (139 x 67 mm)
 • vybaveno 1x zásuvkou 230 V a 1x slotem pro uživatelský modul
 • šablona je součástí balení

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro zásuvky do nábytku
Záruka: 2 roky
Způsob montáže el. zásuvky: Vestavná
Vybavení el. zásuvky: 230V, slot pro uživatelský modul
Systém zásuvek: DUE
Typologie el. zásuvky: Zásuvka s 230V a další pozicí
Způsob otevírání el. zásuvky: Posunutím krytu
Barevný odstín el. zásuvky: Bílá, Černá, Nerez / Imitace nerez
Výrobce: BACHMANN
Vnější rozměr el. zásuvky: 139 x 67 mm
Montážní otvor el. zásuvky: dle šablony (2x pr. 56mm)
Vestavná hloubka el. zásuvky: 45 mm
Způsob otevírání el. zásuvky: posunutím krytek
Počet 230V jednotek: 1
Počet míst pro modul: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bachmann

Kompletní sortiment v naší nabídce je hlavně proto že, Firma Bachmann jde cestou kvality, vznikla v roce 1947, její sídlo je ve Stuttgartu. V současné době zde pracuje cca 800 lidí. Skupina Bachmann se snaží dát zákazníkovi produkty s přidanou hodnotou ať už cestou designu, inovací a hlavně vysokou funkčností. 

V jakém segmentu můžete produkty Bachmann použít? V nabídce jsou tři základní:

 • Nábytkové elektro zásuvky do kuchyně - mezi nejprodávanější produkty patří Bachmann Twist, zásuvka pyšnící se oceněním Red Dot Design za nezaměnitelný vzhled, elegantní a naprosto nenápadný zároveň. Vysouvací zásuvka Bachmann Elevator, uspokojí každého kdo hledá produkt menších rozměrů s vysokou přidanou hodnotou z hlediska funkčnosti a naposledy Bachmann Casia, taková klasika v exkluzivním nerezovém vzhledu a velkou možností využití.
 • Nábytkové elektro zásuvky do pracovního stolu - zde jde hlavně o velkou variabilitu vybavení jednotlivých zásuvek, nedávno novinkou v segmentu dnes již naprosto běžně používané zásuvky s USB nabíječkou. Mezi TOP produkty patří zásuvka Bachmann DESK, určená k instalaci na stolovou desku a zásuvka Bachmann Twist Office v barvě matného chromu, černé bílé nebo nerezové barvě v různých kombinacích vybavení zásuvky.
 • Elektro zásuvky ke konfiguraci - zde si můžete přizpůsobit zásuvkovou jednotku dle Vaší potřeby za pomocí uživatelských modulů jako jsou HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, USB nabíječka, VGA, DVI-I, Jack a mnoho dalších. Doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám pomůže si správně nakonfigurovat zásuvku dle Vašich požadavků.

Mimo tato dvě zařazení však výrobce Bachmann nabízí mnoho dalších řešení mezi novinky patří stále více oblíbená zásuvka Bachmann PIX, výrobce u této elektro zásuvky myslel na vše - design, maximálně variabilní moderní černá a bílá nebo malinko extravagantnější barevné kombinace kroužku zásuvky, funkčnost - zásuvka může být vybavena jen slotem na 230 voltů, nebo moderním konektorem jako HDMI, USB a dalšími díky uživatelskému modulu. Na nábytku vypadá dokonale a dotváří design na jakémkoliv kusu nábytku, kde je potřeba rozvod dat nebo elektrické energie.

Výrobce Bachmann vyrábí spousty dalších dokonalých, designových zásuvek do nábytku, jejich kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.