Sinks PERFECTO 1000 Pureblack
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Blanco CULINA-S II satin platinum, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
14 347,90 Kč bez DPH
17 361 Kč
Blanco CULINA-S Mini II PVD steel, sprcha s přepínáním, senzor
S ověření dostupnosti
20 157 Kč bez DPH
24 390 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8596142037117 |
| Materiál Dřezu: | Granit |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž shora (na desku), Spodní montáž (pod desku) |
| ? Barevný odstín dřezu: | Černý |
| Barevné označení dřezu dle výrobce: | Pureblack |
| Tvar/typ dřezu: | Dřez s odkapem |
| Konstrukční typ: | Dřezy s odkapem |
| Spodní skříňka: | 600 mm |
| Vnější rozměry: | 1000 x 500 mm |
| Rozměry vany: | 480 x 430 mm |
| Hloubka dřezu: | 200 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Orientace: | Otočný |
| Typ montáže: | Spodní, Horní |
| Odstín: | šedé/černé |
| Barva: | 26 - pureblack |
| Modelová řada: | Sinks ACR |
Granitový dřez Sinks PERFECTO 1000 Sahara
S ověření dostupnosti
4 453,70 Kč bez DPH
5 389 Kč
Granitový dřez Sinks PERFECTO 1000 Titanium
S ověření dostupnosti
4 453,70 Kč bez DPH
5 389 Kč
Blanco SUBLINE 400 U InFino Silgranit kávová bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
5 496 Kč bez DPH
6 650,10 Kč
Blanco AXIA III 6 S-F silgranit bílá soft dřez vlevo s ex, skl. deska, nerez miska
S ověření dostupnosti
17 701,70 Kč bez DPH
21 419,10 Kč
Blanco ETAGON 500 U InFino Silgranit šedá vulkán bez táhla s pojezdy
S ověření dostupnosti
9 215,70 Kč bez DPH
11 151 Kč
Blanco AXIA III 6 S-F InFino Silgranit černá sklen.kráj.deska dřez vpravo s exc.
S ověření dostupnosti
17 701,70 Kč bez DPH
21 419,10 Kč
Blanco ZENAR 45 S InFino Silgranit bílá soft dřez vlevo s excentrem bez příslušenství
S ověření dostupnosti
6 166,10 Kč bez DPH
7 461 Kč
Blanco ELON XL 8 S InFino Silgranit černá oboustr. bez exc. + přísluš.
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco Legra 8 Silgranit černá, dřez vlevo
S ověření dostupnosti
6 166,10 Kč bez DPH
7 461 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
