Sinks PERFECTO 1000.1 Pureblack
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Blanco CULINA-S Mini II PVD steel, sprcha s přepínáním, senzor
S ověření dostupnosti
20 157 Kč bez DPH
24 390 Kč
Blanco KANO-S silgranit bílá/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8596142037124 |
| Materiál Dřezu: | Granit |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž shora (na desku), Spodní montáž (pod desku) |
| ? Barevný odstín dřezu: | Černý |
| Barevné označení dřezu dle výrobce: | Pureblack |
| Tvar/typ dřezu: | Dřez s odkapem, Dřez s odkapem a vaničkou |
| Konstrukční typ: | Dřezy s vaničkou a odkapem |
| Spodní skříňka: | 600 mm |
| Vnější rozměry: | 1000 x 500 mm |
| Rozměry vany: | 345 x 430/155 x 340 mm |
| Hloubka dřezu: | 200/146 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Orientace: | Otočný |
| Typ montáže: | Spodní, Horní |
| Odstín: | šedé/černé |
| Barva: | 26 - pureblack |
| Modelová řada: | Sinks ACR |
Blanco NAYA 8 S Silgranit šedá vulkán dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco SONA XL 6 S Silgranit šedá vulkán oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
7 578,60 Kč bez DPH
9 170,10 Kč
Blanco ELON XL 8 S InFino Silgranit šedá vulkán oboustr. bez exc. + přísluš.
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco ZIA 9 Silgranit šedá vulkán oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
7 356,90 Kč bez DPH
8 901,90 Kč
Blanco METRA 8 S Silgranit černá oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
10 190,10 Kč bez DPH
12 330 Kč
Blanco ZENAR 45 S InFino Silgranit bílá soft dřez vlevo s excentrem bez příslušenství
S ověření dostupnosti
6 166,10 Kč bez DPH
7 461 Kč
Blanco AXIA III 5 S-F InFino silgranit bílá soft dřez vpravo s excentrem s dř. deskou
S ověření dostupnosti
17 256,90 Kč bez DPH
20 880,90 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit černá dřez vlevo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
