Nerezový dřez Sinks DUO 765 V 1,0mm leštěný
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
ZDARMAZDARMA
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco JURENA -S chrom lesk 520765
S ověření dostupnosti
7 884,30 Kč bez DPH
9 540 Kč
ZDARMAZDARMA
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco LINUS-F chrom lesk beztlaková 514277
S ověření dostupnosti
9 818,20 Kč bez DPH
11 880 Kč
ZDARMAZDARMA
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco CARENA-S chrom lesk 520767
S ověření dostupnosti
6 768,60 Kč bez DPH
8 190 Kč
ZDARMAZDARMA
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco LINUS-S chrom lesk 512402
S ověření dostupnosti
5 496 Kč bez DPH
6 650,10 Kč
Kuchyňská vodovodní baterie Blanco DARAS-S chrom lesk 517731
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
1 971,10 Kč bez DPH
2 385 Kč
Kuchyňská vodovodní baterie FRANKE FN 3407.031 ACTIVE SEMI PRO Chrom
Skladem u dodavatele - 3-5 dnů
9 247,90 Kč bez DPH
11 190 Kč
Detailní popis produktu
Nerezový dřez Sinks DUO 765 V 1,0mm leštěný s velkou výpustí.
Rozměr dřezu 765 x 450 mm a hloubka 200 mm. Vanička je svařovaná. Je určen pro skříňku od 800 mm. Záruka 15 let.
- Dřez je vyroben z chromniklové oceli CrNi 18/10
- Lesklé provedení
- Tloušťka nerezu 1,0 mm
- Pro skříňku od 800 mm
- Rozměr dřezu 765 x 450 mm
- Rozměr vaničky 340 x 400 mm (2x)
- Hloubka 200 mm (SVAŘOVANÝ)
- Výpusť 3 1/2" se sítkovou výpustí
Balení obsahuje
- Nerezový dřez
- Výpusť s přepadem
- Sifon s odbočkou na myčku
- Montážní materiál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové dvoudřezy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| EAN: | 8596142004393 |
| Materiál Dřezu: | Nerez |
| Orientace dřezu: | Nerozlišuje se |
| Výrobce: | Sinks |
| Excentrické ovládání výpusti - zabudované v dřezu: | Ne |
| Hloubka vany dřezu: | 200 mm |
| Minimální šířka skříňky pod dřez (v cm): | 80 |
| Povrchová úprava nerezového dřezu: | Nerez leštěná |
| Průměr výpusti dřezu: | Velká - 3 1/2" |
| Tvar/typ dřezu: | Dvojdřez |
| Konstrukční typ: | Dvoudřezy |
| Spodní skříňka: | 800 mm |
| Vnější rozměry: | 765 x 450 mm |
| Rozměry vany: | 340 x 400 mm (2x) |
| Hloubka dřezu: | 200 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Typ montáže: | Spodní |
| Povrch: | Leštěný |
| Tloušťka materiálu: | 1,0 mm |
| Modelová řada: | Sinks RODI |
ZDARMAZDARMA
Blanco TIPO 8 Compact Nerez přírodní lesk oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
3 711,60 Kč bez DPH
4 491 Kč
Blanco ES 10x6 Nerez přírodní lesk dřez vpravo
S ověření dostupnosti
1 341,80 Kč bez DPH
1 623,60 Kč
Nerezový dřez Sinks DUETO 847 V 0,6mm leštěný
S ověření dostupnosti
2 296,70 Kč bez DPH
2 779 Kč
ZDARMAZDARMA
Blanco CLARON 400/400 IF InFino Nerez hedvábný lesk bez táhla
S ověření dostupnosti
20 752,10 Kč bez DPH
25 110 Kč
ZDARMAZDARMA
Blanco ANDANO 400/400 U InFino Nerez hedvábný lesk bez táhla
S ověření dostupnosti
14 057,90 Kč bez DPH
17 010 Kč
Nerezový dřez Sinks OKIO 860 DUO V 0,6mm leštěný
S ověření dostupnosti
3 470,20 Kč bez DPH
4 199 Kč
Nerezový dřez Sinks SEVILLA 860 DUO V 0,6mm matný
S ověření dostupnosti
2 668,60 Kč bez DPH
3 229 Kč
ZDARMAZDARMA
Blanco ANDANO 400/400 IF InFino Nerez hedvábný lesk bez táhla
S ověření dostupnosti
16 735,50 Kč bez DPH
20 250 Kč
Nerezový dřez Sinks DUETO 847 M 0,6mm matný
S ověření dostupnosti
1 883,50 Kč bez DPH
2 279 Kč
ZDARMAZDARMA
Blanco CLARON 400/400 U InFino Nerez hedvábný lesk bez táhla
S ověření dostupnosti
20 157 Kč bez DPH
24 390 Kč
ZDARMAZDARMA
Blanco DIVON II 8 IF InFino Nerez hedvábný lesk oboustranné provedení s excentrem
S ověření dostupnosti
26 256,90 Kč bez DPH
31 770,90 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
