Sinks BEST 780 Pureblack
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Blanco KANO-S silgranit bílá/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Blanco CULINA-S II satin platinum, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
14 347,90 Kč bez DPH
17 361 Kč
Blanco ALTA II-S PVD steel, výsuvná sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
8 100 Kč bez DPH
9 801 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8596142036011 |
| Materiál Dřezu: | Granit |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž shora (na desku), Spodní montáž (pod desku) |
| ? Barevný odstín dřezu: | Černý |
| Barevné označení dřezu dle výrobce: | Pureblack |
| Tvar/typ dřezu: | Dřez s odkapem |
| Konstrukční typ: | Dřezy s odkapem |
| Spodní skříňka: | 500 mm (450 mm po úpravě skříňky/bez baterie) |
| Vnější rozměry: | 780 x 500 mm |
| Rozměry vany: | 347 x 420 mm |
| Hloubka dřezu: | 205 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Orientace: | Otočný |
| Typ montáže: | Spodní, Horní |
| Odstín: | šedé/černé |
| Barva: | 26 - pureblack |
| Modelová řada: | Sinks ACR |
Blanco ZIA 9 Silgranit šedá vulkán oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
7 356,90 Kč bez DPH
8 901,90 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit antracit dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco ETAGON 500 U InFino Silgranit bílá soft bez táhla s pojezdy
S ověření dostupnosti
9 215,70 Kč bez DPH
11 151 Kč
Blanco DALAGO 6 Silgranit bílá soft s excentrem
S ověření dostupnosti
6 062,70 Kč bez DPH
7 335,90 Kč
Blanco ZIA XL 6 S Silgranit černá oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
6 582,60 Kč bez DPH
7 965 Kč
Blanco ZENAR 45 S InFino Silgranit bílá soft dřez vlevo s excentrem bez příslušenství
S ověření dostupnosti
6 166,10 Kč bez DPH
7 461 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit tartufo dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit bílá bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco SONA 45 S Silgranit šedá vulkán oboustranné provedení
S ověření dostupnosti
5 571,10 Kč bez DPH
6 741 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
