Sinks AMANDA 860 NANO Nanotruffle
Vyvrtáme otvor
K dřezu vyvrtáme otvor pro baterii zcela ZDARMA!
Související produkty
Blanco ALTA II-S PVD steel, výsuvná sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
8 100 Kč bez DPH
9 801 Kč
Blanco LANORA-F Nerez masiv kartáčovaný, před okno, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 876 Kč bez DPH
7 110 Kč
Blanco KANO-S silgranit černá/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Blanco CULINA-S Mini II PVD černá matná, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
8 471,90 Kč bez DPH
10 251 Kč
Blanco KANO-S silgranit bílá/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Blanco KANO-S silgranit antracit/chrom, beztlaková
S ověření dostupnosti
5 429,80 Kč bez DPH
6 570 Kč
Blanco CATRIS-S Flexo FILTR černá matná
S ověření dostupnosti
8 621,40 Kč bez DPH
10 431,90 Kč
Blanco CULINA-S II satin platinum, sprcha s přepínáním
S ověření dostupnosti
14 347,90 Kč bez DPH
17 361 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| EAN: | 8596142037452 |
| Materiál Dřezu: | Granit |
| Způsob montáže dřezu: | Montáž shora (na desku), Spodní montáž (pod desku) |
| ? Barevný odstín dřezu: | Béžový/hnědý |
| Barevné označení dřezu dle výrobce: | Nanotruffle |
| Tvar/typ dřezu: | Dřez s odkapem |
| Konstrukční typ: | Dřezy s odkapem |
| Spodní skříňka: | 500 mm |
| Vnější rozměry: | 860 x 500 mm |
| Rozměry vany: | 390 x 430 mm |
| Hloubka dřezu: | 210 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Orientace: | Otočný |
| Typ montáže: | Spodní, Horní |
| Povrch: | Granit |
| Odstín: | černé/šedé |
| Barva: | N3 - nanotruffle |
| Modelová řada: | Sinks TELMA |
Blanco NAYA 8 S Silgranit bílá soft dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Blanco ZIA XL 6 S Compact silgranit černá oboustranné provedení s excentrem
S ověření dostupnosti
6 686,80 Kč bez DPH
8 091 Kč
Blanco ELON XL 8 S Silgranit bílá soft oboustranné provedení přísluš. ano
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit bílá bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco ELON XL 6 S InFino Silgranit bílá soft obous. bez exc. + přísluš
S ověření dostupnosti
7 430,60 Kč bez DPH
8 991 Kč
Blanco SUBLINE 350/350 U InFino Silgranit tartufo bez odtokové armatury
S ověření dostupnosti
8 398,30 Kč bez DPH
10 161,90 Kč
Blanco ETAGON 500 U InFino Silgranit šedá vulkán bez táhla s pojezdy
S ověření dostupnosti
9 215,70 Kč bez DPH
11 151 Kč
Blanco NAYA 8 S Silgranit šedá vulkán dřez vpravo
S ověření dostupnosti
8 478,60 Kč bez DPH
10 259,10 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
