Při registraci 5% sleva ✓ Doprava zdarma od 2000,- Kč ✓ Doprava do 2000,- již od 69,- Kč ✓ Obraťte se na nás - Rádi Vám s čímkoliv poradíme ✓

Záměna zboží

Za tuto nepříjemnou situaci se omlouváme a samozřejmě uděláme vše, abychom tuto chybu napravili.

Budeme rádi když nás kontaktujete na emailové adrese info@loomah.cz nebo na tel. č.: 735173844 a společně se domluvíme na nejvhodnějším řešení. V tomto případě jde dopravné na naše náklady.

 

Samozřejmě máte také možnost špatně dodané zboží vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí.

 • Vrácení poštou:
  1. Vyplňte a vytiskněte si dokument ve formátu PDF: Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy.
  2. Uvěďte zboží do původního stavu a pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.
  3. Zboží pošlete na adresu výdejního místa:

   Loomah.cz
   Dlouhá tř. 912/24B 

   Havířov - Město, 736 01

   Na tuto adresu můžete také přinést zboží osobně. Nezapomeňte i v tomto případě přibalit odstoupení od kupní smlouvy. 

 

 • Vyzvednutí zásilky naším kurýrem: 
  1. Kontaktujte nás na emailové adrese info@loomah.cz nebo na tel. č.: 735173844 kde se s námi domluvíte na který den máme domluvit vyzvednutí kurýrem. Ten vás bude v den vyzvednutí kontaktovat s přesnou hodinou vyzvednutí.
  2. Vyplňte a vytiskněte si dokument ve formátu PDF: Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy.
  3. Uvěďte zboží do původního stavu a pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.
  4. Cena této služby je 99 Kč. V případě, že v domluvený termín nebudete mít balíček připraven k odběru nebo nikdo nebude na místě, aby předal zásilku, jsem nuceni vám i tak těchto 99 Kč vyúčtovat.
  5. V případě domluvení vyzvednutí zásilky naším kurýrem souhlasíte s podmínkami zpětného svozu.