Vrácení zboží do 14 dní

Zakoupený výrobek přes náš internetový obchod neodpovídá Vašim představám nebo nefunguje? Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí.

Při vrácení zboží máte 2 možnosti, jak postupovat:

 • Vrácení poštou
  1. Vyplňte a vytiskněte si dokument ve formátu PDF: Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy.
  2. Uvěďte zboží do původního stavu a pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Nezapomeňte přibalit podepsané Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy.
  3. Zboží pošlete na adresu výdejního místa:

   LooMAH.cz
   Dlouhá tř. 912/24B 

   Havířov - Město, 736 01

   Na tuto adresu můžete také přinést zboží osobně. Nezapomeňte i v tomto případě přibalit Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy.

 

 • Vyzvednutí zásilky naším kurýrem
  1. Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@loomah.cz nebo na tel. č.: 735 173 844, kde se s námi domluvíte, na který den máme objednat vyzvednutí kurýrem. Ten Vás bude v den vyzvednutí kontaktovat s přesnou hodinou vyzvednutí.
  2. Vyplňte a vytiskněte si dokument ve formátu PDF: Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy.
  3. Uvěďte zboží do původního stavu a pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Nezapomeňte přibalit podepsané Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy.
  4. Cena této služby je 99 Kč. V případě, že v předem domluvený termín nebudete mít balíček připraven k odběru, nebo nikdo nebude na místě odběru, aby předal zásilku kurýrovi, jsme nuceni Vám i tak těchto 99 Kč vyúčtovat a odečíst z vrácené sumy za zboží

Pozn. LooMAH.cz: V případě domluvení vyzvednutí zásilky naším kurýrem souhlasíte s podmínkami zpětného svozu.