Vestavný rámeček Bachmann POWER FRAME COVER 3 hliník 915.500

ZdarmaZdarma
BACHMANN PF cover ram4 sedy
2 689 Kč / ks 2 222 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - týden
 • Rámeček Power Frame - hliník.
 • Určený pro 3 násobné jednotky Power Frame Cover.
 • Pro tloušťku stolu od 10 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vestavný rámeček Bachmann Power Frame Cover 915.500 hliník

Jedná se o kompaktní řešení vestavného a snadno přístupného napájení 230V a datového připojení pracoviště (např. USB, HDMI, datová zásuvka RJ45 apod.) Zásuvková jednotka (viz související zboží) se jednoduše bez použití nástrojů zespodu nacvakne do rámečku. Tento rámeček je určen pro 3 násobné zásuvkové jednotky Power Frame Cover.

Oproti rámečku Power Frame nabízí Cover možnost při nepoužívání zásuvky zakrýt krytem. Jedná se tak o elegantní způsob ukrytí a ochrany zásuvkové jednotky například proti prachu.

Zásuvka se díky svým rozměrům a nadčasového designu převážně použivá v kancelářích, pracovnách, předváděcích stáncích apod.

Rozměry rámu jsou 255 x 95 mm, vestavná hloubka je 70 mm (včetně jednotky a kabelů) a je vhodný pro stoly o tloušťce od 10 mm. Rámeček se připevňuji 2 vruty o průměru 3 mm a lepící páskou (vše je součásti balení). Montážní otvor 225 x 60 mm.

Jak si správně nakonfigurovat zásuvku Bachmann? Návod naleznete zde. Pokud si nebudete jistí, tak se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám s konfigurací i správným výběrem pomůžeme.

Jaké jsou hlavní přednosti?

 • design, začleněním do povrchu stolu
 • rychlá montáž libovolně nakonfigurovaných zásuvek
 • volně přístupné zásuvky a datové propojky na stole ihned po ruce
 • při nepoužívání lze jednoduše zakrýt krytem
 • vhodné i pro dodatečnou montáž
 • všestranná použitelnost

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné rámečky
Záruka: 2 roky
Způsob montáže el. zásuvky: Vestavná
Povrchová úprava el. zásuvky: Hliník (šedá)
Systém zásuvek: POWER FRAME / COVER
Způsob otevírání el. zásuvky: Posunutím krytky
Vnější rozměr el. zásuvky: 255 x 87 mm
Montážní otvor el. zásuvky: 225 x 60 mm
Vestavná hloubka el. zásuvky: 70 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bachmann

Kompletní sortiment v naší nabídce je hlavně proto že, Firma Bachmann jde cestou kvality, vznikla v roce 1947, její sídlo je ve Stuttgartu. V současné době zde pracuje cca 800 lidí. Skupina Bachmann se snaží dát zákazníkovi produkty s přidanou hodnotou ať už cestou designu, inovací a hlavně vysokou funkčností. 

V jakém segmentu můžete produkty Bachmann použít? V nabídce jsou tři základní:

 • Nábytkové elektro zásuvky do kuchyně - mezi nejprodávanější produkty patří Bachmann Twist, zásuvka pyšnící se oceněním Red Dot Design za nezaměnitelný vzhled, elegantní a naprosto nenápadný zároveň. Vysouvací zásuvka Bachmann Elevator, uspokojí každého kdo hledá produkt menších rozměrů s vysokou přidanou hodnotou z hlediska funkčnosti a naposledy Bachmann Casia, taková klasika v exkluzivním nerezovém vzhledu a velkou možností využití.
 • Nábytkové elektro zásuvky do pracovního stolu - zde jde hlavně o velkou variabilitu vybavení jednotlivých zásuvek, nedávno novinkou v segmentu dnes již naprosto běžně používané zásuvky s USB nabíječkou. Mezi TOP produkty patří zásuvka Bachmann DESK, určená k instalaci na stolovou desku a zásuvka Bachmann Twist Office v barvě matného chromu, černé bílé nebo nerezové barvě v různých kombinacích vybavení zásuvky.
 • Elektro zásuvky ke konfiguraci - zde si můžete přizpůsobit zásuvkovou jednotku dle Vaší potřeby za pomocí uživatelských modulů jako jsou HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, USB nabíječka, VGA, DVI-I, Jack a mnoho dalších. Doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám pomůže si správně nakonfigurovat zásuvku dle Vašich požadavků.

Mimo tato dvě zařazení však výrobce Bachmann nabízí mnoho dalších řešení mezi novinky patří stále více oblíbená zásuvka Bachmann PIX, výrobce u této elektro zásuvky myslel na vše - design, maximálně variabilní moderní černá a bílá nebo malinko extravagantnější barevné kombinace kroužku zásuvky, funkčnost - zásuvka může být vybavena jen slotem na 230 voltů, nebo moderním konektorem jako HDMI, USB a dalšími díky uživatelskému modulu. Na nábytku vypadá dokonale a dotváří design na jakémkoliv kusu nábytku, kde je potřeba rozvod dat nebo elektrické energie.

Výrobce Bachmann vyrábí spousty dalších dokonalých, designových zásuvek do nábytku, jejich kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.