Kuchyňská baterie Blanco ANTAS-S Silgranit-look dvoubarevná písek/chrom

ZDARMAZDARMA 5 739 Kč –24 %
Kuchyňská baterie Blanco ANTAS-S Silgranit-look dvoubarevná písek/chrom
5 739 Kč –24 % 4 390 Kč / ks 3 628 Kč bez DPH
Skladem

Malá kompaktní a mnohostranná. Přímočarý design v kompaktním provedení. Zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy. Výsuvná sprcha rozšiřuje akční radius armatury. Dodává se v 9 moderních, vysoce kvalitních barvách SILGRANIT®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňská baterie Blanco ANTAS-S Silgranit-look dvoubarevná písek/chrom 515353

Čistá a nezávadná voda je zárukou zdraví spotřebitelů. Proto firma BLANCO dává své vodovodní baterie dobrovolně odzkoušet podle požadavků na hygienickou nezávadnost pitné vody dle německé vyhlášky DVGW CERT GmbH (certifikační orgán Německého oborového svazu voda-plyn). Dobrovolnou certifikací dokumentuje firma BLANCO dodržování platných předpisů o ochraně pitné vody. Díky této certifikaci nabízí firma BLANCO kuchyňské baterie v nejvyšší kvalitě, která je dnes na trhu k dostání. Baterie Blanco jsou také připraveny doplnit skvostný design dřezů. Vyberte si z široké škály baterií k jednotlivým dřezům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granit baterie
Záruka: 2 roky
Barva/struktura: písek/chrom
Řešení před okno: Ne
Uhel otočení: 140
Výsuvná sprcha: Ano
Nízko tlaké: Ne
Povrchová úprava: silgranit-look dvoubarevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Více jak 90 let se BLANCO vyznačuje vysokou kvalitou a celosvětově vysoce oceňovanou německou spolehlivostí. Právě kvalita a spolehlivost jsou rozhodujícími faktory při výběru materiálů a zpracování produktů, ale také při vývoji, distribuci produktů a v zákaznickém servisu. Neustálá zlepšování, intenzivní výzkum, úspěšný obchod a certifikovaný management kvality jsou prioritami, na kterých BLANCO pro své zákazníky denně pracuje.

Větší komfort a bezpečnost pro domácnost: nesrovnatelně, snadná údržba SILGRANIT-dřezů stejně tak jako certifikované baterie dokazují zákazníkům kvalitu.