Nabíjecí stanice bezdrátové nabíječky Fs80 934.001

1 300 Kč / ks 1 074 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - týden
  • Pohodlné nabíjení mobilních zařízení - bezdrátově.
  • Od německého výrobce Bachmann.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová nabíjecí stanice Bachmann Fs80 934.001

Neruší design stolu, nábytku. Bezdrátová nabíječka vyřeší nabíjení mobilního zařízení bez nutnosti použít nabíječku. Pokud to Váš telefon umožňuje - odpovídá standardu Qi, je tato nabíjecí stanice určena pro Vás.

Nabíjení probíha pomoci induktivního přenosu energie, díky indukční cívce v nabíječce s funkcí rychlo nabíjení. Přístroje nabíjí napětím 5V / pokud požadujete rychlonabíjení je nutné doobjednat síťový adaptér "Quick Charger" naleznete v souvisejích produktech. 

Povrch nabíječky v černé barvě je vyroben z hliníku, nabíječku usadíte do otvoru o průměru 80 mm do desky o maximální tloušťce 50 mm.

Technické parametry nabíječky:

  • Qi standard: WPC1.2
  • vstup: DC 5 V / 9 V se síťovým adaptérem "Quick Charge" nutno objednat zvlášť
  • Nabíjení do vzdálenosti 8 mm
  • Součástí balení je kabel o délce 1,5m s USB 2.0 A / Micro 2.0 B

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní elektro zásuvky
Záruka: 2 roky
Povrchová úprava el. zásuvky: Černá
Vybavení el. zásuvky: bezdrátová nabíjecí stanice
? Vnější rozměr el. zásuvky: 90 mm
? Montážní otvor el. zásuvky: 80 mm
Vestavná hloubka el. zásuvky: 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bachmann

Kompletní sortiment v naší nabídce je hlavně proto že, Firma Bachmann jde cestou kvality, vznikla v roce 1947, její sídlo je ve Stuttgartu. V současné době zde pracuje cca 800 lidí. Skupina Bachmann se snaží dát zákazníkovi produkty s přidanou hodnotou ať už cestou designu, inovací a hlavně vysokou funkčností. 

V jakém segmentu můžete produkty Bachmann použít? V nabídce jsou tři základní:

  • Nábytkové elektro zásuvky do kuchyně - mezi nejprodávanější produkty patří Bachmann Twist, zásuvka pyšnící se oceněním Red Dot Design za nezaměnitelný vzhled, elegantní a naprosto nenápadný zároveň. Vysouvací zásuvka Bachmann Elevator, uspokojí každého kdo hledá produkt menších rozměrů s vysokou přidanou hodnotou z hlediska funkčnosti a naposledy Bachmann Casia, taková klasika v exkluzivním nerezovém vzhledu a velkou možností využití.
  • Nábytkové elektro zásuvky do pracovního stolu - zde jde hlavně o velkou variabilitu vybavení jednotlivých zásuvek, nedávno novinkou v segmentu dnes již naprosto běžně používané zásuvky s USB nabíječkou. Mezi TOP produkty patří zásuvka Bachmann DESK, určená k instalaci na stolovou desku a zásuvka Bachmann Twist Office v barvě matného chromu, černé bílé nebo nerezové barvě v různých kombinacích vybavení zásuvky.
  • Elektro zásuvky ke konfiguraci - zde si můžete přizpůsobit zásuvkovou jednotku dle Vaší potřeby za pomocí uživatelských modulů jako jsou HDMI, USB, datová zásuvka RJ45, USB nabíječka, VGA, DVI-I, Jack a mnoho dalších. Doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám pomůže si správně nakonfigurovat zásuvku dle Vašich požadavků.

Mimo tato dvě zařazení však výrobce Bachmann nabízí mnoho dalších řešení mezi novinky patří stále více oblíbená zásuvka Bachmann PIX, výrobce u této elektro zásuvky myslel na vše - design, maximálně variabilní moderní černá a bílá nebo malinko extravagantnější barevné kombinace kroužku zásuvky, funkčnost - zásuvka může být vybavena jen slotem na 230 voltů, nebo moderním konektorem jako HDMI, USB a dalšími díky uživatelskému modulu. Na nábytku vypadá dokonale a dotváří design na jakémkoliv kusu nábytku, kde je potřeba rozvod dat nebo elektrické energie.

Výrobce Bachmann vyrábí spousty dalších dokonalých, designových zásuvek do nábytku, jejich kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.